Витяг з ДЗК

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Витяг з ДЗК (Державного земельного кадастру) підтверджує внесення відповідних даних про земельну ділянку до земельного кадастру. Громадяни та юридичні особи мають право отримати витяг з кадастру у разі реєстрації ділянки землі та встановлення їй кадастрового номеру, для проведення купівлі-продажу, оренди, обміну, спадкування чи дарування.


Найчастіше за отриманням витягу звертаються власники земельних ділянок, які вже отримали державний акт на право власності, але не внесли дані до кадастрової системи. Для цього власник надає всі необхідні документи кадастровому реєстратору, який, у свою чергу, видає заявнику відповідний витяг з ДЗК. Слід зазначити, що державні акти, які видавалися до 2004 року не мають номеру, у такому випадку, попередньо необхідно розробити технічні документи із встановленням меж ділянки та присвоїти їй номер. Після отримання витягу слід звернутися до територіальної реєстраційної установи для реєстрації права оренди чи власності. З метою проведення нотаріальних процедур щодо дій відносно земельної ділянки, теж потрібно мати витяг з кадастру, що додатково має містити інформацію про грошову оцінку та обмеження користування землею.


Всі нормативно-правові деталі з цього питання викладені та затверджені Постановами Кабінету Міністрів України та іншими підзаконними актами. З метою правильного та швидкого оформлення документів, які стосуються земельних відносин, у тому числі, отримання витягу з ДЗК, Ви можете звернутися до Миколаївського міського земельно-кадастрового центру. Наші спеціалісти проведуть якісне виконання робіт та нададуть кваліфіковану консультацію.

Оставьте первый комментарий