Приватизація земельної ділянки

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Земля є основним національним багатством держави, як прописано в Конституції України. Реалізація законних прав дає можливість, як фізичним, так і юридичним особам користуватися землею, відповідно до положень Земельного Кодексу України, де прописані основні засади приватизації земельної ділянки. Держава регулює відносини в частині приватизації землі, окресливши основні види її призначень, серед яких ділянки для ведення фермерського та особистого господарства, садівництва, будівництва та обслуговування житлового будинку, дачних та гаражних споруд (стаття 19). Кожна категорія включає ділянки, які не надаються у власність чи користування, перебуваючи у фонді запасу.


Один раз громадянин України має право шляхом безоплатної приватизації отримати у власність земельну ділянку по кожному виду користування. Власники житлових будинків можуть оформити право власності на землю, що дасть можливість розпорядитися нею на свій розсуд: продати, подарувати, передати право на власність. Таким чином, можна збільшити ринкову вартість самого житла.


Розпочати приватизацію землі ми рекомендуємо зі звернення до Миколаївського міського земельно-кадастрового центру, який має великий досвід у цій галузі, штат висококваліфікованих спеціалістів, базові юридичні ресурси. Уклавши угоду на виконання відповідних робіт для приватизації, а саме: виготовлення технічної документації, геодезичні роботи, створення графічного плану розташування, текстовий опис, реєстрація та внесення даних до Державного реєстру земельного кадастру, спеціалісти приступають до виконання завдання. Клієнтський запит окреслює основні вектори нашої роботи, від розробки технічної документації, до реєстрації прав земельної власності. Процедура приватизації землі є кропіткою, має поетапність виконання, особливості оформлення документів, тому ми готові швидко та професійно провести увесь комплекс робіт для заявників Миколаєва та Миколаївської області. Наші фахові співробітники нададуть первинну консультацію, визначать об’єм потрібних послуг, здійснять приватизаційний супровід. Залишається лише надати необхідний пакет документів, який дасть можливість розпочати процес приватизації земельної ділянки.

Оставьте первый комментарий