Геодезична зйомка

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Геодезична зйомка земельної ділянки проводиться для визначення її площі та меж, з урахуванням можливої прив’язки  до місцевості комунікацій та будівельних споруд. Зйомка ділянки може бути кадастровою або топографічною, в залежності від комплексу завдань та спрямування. Геодезичні роботи проводяться для отримання конкретних результатів, які допомагають визначити планове розташування будівель та земельних ділянок. Геодезична зйомка включає певний перелік робіт, пов’язаних зі складанням топографічного плану та карти місцевості. Це важливо при плануванні проектів будь-якого виду будівництва, можливому зміщенні грунтів та розробці ландшафтного дизайну. Спеціалізована  зйомка допомагає точно встановити межі ділянки для створення кадастрового плану, з урахуванням усіх деталей.


Поетапність виконання дає змогу зібрати матеріали для узагальнення картографічних даних та вихідних документів. На етапі польових робіт фахівці проводять обстеження ділянки, роблять зйомку з використанням спеціальних приладів, узагальнюють відомості про рельєф місцевості, розташування наземних та підземних інженерних комунікацій. Фінальний етап дозволяє скласти топографічний план, на який наносяться всі об’єкти дослідженої ділянки. В залежності від виду зйомок фахівці використовують різні геодезичні методи та обладнання. На вартість таких робіт впливає складність процесу, витрачений час на створення знімальної основи та виготовлення графічної частини проекту.


Висококваліфіковані спеціалісти, які працюють у Миколаївському міському земельно-кадастровому центрі забезпечать повний цикл виконання зазначених робіт. Наша організація спеціалізується на виконанні різних видів геодезичних процедур із землеустрою, які необхідні для всіх етапів будівництва або виробничих процесів. Після укладення угоди, спеціалісти виїжджають на місце, визначають всі потрібні координати та величини, обробляють та узагальнюють отриману інформацію, складають топографічний план-схему. Точність та коректність отриманих результатів дозволить якісно розробити документацію, відповідно до норм, встановлених законодавством України. Ми якісно проведемо складну та відповідальну роботу щодо формування пакету документів, необхідних для подальшого узгодження питання землеустрою із державними землевпорядними службами.

Оставьте первый комментарий