Генеральний план

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Документація, яка входить до складу генерального плану, визначає важливі аспекти планування та забудови території населеного пункту. Вимоги, викладені в містобудівній документації, повинні виконуватися кожним суб’єктом забудови в обов’язковому порядку. Тобто, будь-які містобудівні процеси в межах населеного пункту мають відповідати затвердженому генеральному плану.


В плані окреслюється довгострокова перспективна стратегія, яка має відповідати інтересам відповідної громади та не суперечити державній політиці. З часом можуть вноситися зміни до основних напрямків роботи, проводитися коригування плану забудови, але головне – це повинно відповідати запитам громадського суспільства. Чинне законодавство України дає можливість проводити зміни до генерального плану не частіше одного разу на п’ять років.


Генеральний план дозволяється визначити потреби громади: пріоритетність забудови, структуру та зони ділянок, природоохоронні обмеження, екологічний контроль, інвестиційний клімат, економічну доцільність, тощо. Він містить основні рішення щодо функціональності об’єктів та комунікацій, їх розташування та перспективний розвиток. Завдяки розробленим плановим заходам, громадяни матимуть уявлення про перспективу розвитку міста чи села, де вони проживають.


Миколаївський міський земельно-кадастровий центр надає послуги з розроблення генерального плану населених пунктів Миколаївської області та Південного регіону України. Наші кваліфіковані спеціалісти швидко та комплексно вирішують питання щодо якісної підготовки відповідної документації, з урахуванням визначених завдань. 

Оставьте первый комментарий