Детальний план території

Рейтинг 5 (1 Голоса)

Детальний план території (ДПТ) містить пакет документів (графічні та текстові матеріали), які визначають зонування територій, розташування ліній регулювання забудови, зони планування і розміщення об'єктів будівництва. План застосовують для визначення композиційних параметрів будівництва, благоустрою територій, планової реставрації, тощо. Внесення змін до детального плану може відбутися, якщо виникла невідповідність плану зонування території до генерального плану.


Всі відомості детального плану території є відкритими та загальнодоступними, як того передбачає законодавство України. Розгляд відповідної документації, дозвіл на виконання робіт, в першу чергу, враховують інтереси громади та держави. Детальний план населеного пункту затверджується місцевим органом самоврядування, якщо місцевість знаходиться за його межами – органом виконавчої влади на місцях. Важливою частиною ДПТ є проект землеустрою, який визначає пріоритетні аспекти щодо упорядкування території. Фізичні особи та юридичні організації можуть звернутися до загальнодержавних земельно-кадастрових центрів, з метою виготовлення детального плану території. На формування та детальну розробку документів ДПТ мають право лише сертифіковані організації та установи.


У Південному регіоні працює Миколаївський міський земельно-кадастровий центр, спеціалісти якого мають великий досвід та фахові знання. За зверненням заявника вони проведуть консультативну роботу, визначать об’єм та етапи виготовлення детального плану території. Вартість таких послуг залежить від обсягу робіт, цільового призначення, місця розташування та інше. Ми гарантуємо професійність та якість виконання, проведення лояльної цінової політики, контроль етапів розробки, дотримання всіх вимог чинного законодавства. Схвальні відгуки та рекомендації наших клієнтів дають можливість постійно вдосконалювати методи роботи для підвищення рівня надання земельно-кадастрових послуг.

Оставьте первый комментарий