Проект землеустрою

Для оформлення земельної ділянки фізичні та юридичні особи мають провести ряд заходів, відповідно до чинного законодавства та отримати документи, які дають право на володіння нею. В Україні чітко прописані правила землеустрою, які передбачають соціально-економічні та екологічні заходи, що врегульовують питання землекористування та забезпечують можливість раціонального використання землі.


Проект землеустрою – важливий документ, який поєднує у собі графічні та аналітичні матеріали, пояснювальну текстову складову, для вирішення питань щодо відведення земельної ділянки. Основні положення врегулювання земельних відносин викладені у Законі України «Про землеустрій» та Постанові Кабінету Міністрів України №677. Надання земельної ділянки, здійснюється на підставі заяви та розробленого проекту землеустрою, що подаються до органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування. Документи із землеустрою необхідні у разі можливої зміни призначення або для визначення меж в натурі, при першому оформленні права власності або користування на землю. Спочатку розглядається клопотання про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, рішення по ньому приймається відповідними державними інституціями. Замовником проекту землевідведення можуть бути не лише фізичні особи, а й органи державної влади: сільська, селищна, міська або районна ради. За виготовленням проекту можна звернутися до кадастрових центів та інших ліцензованих організацій, які мають юридично-правові підстави для виконання послуг.


Наш Центр має ліцензію на землевпорядні роботи, кваліфікованих спеціалістів, великий практичний досвід. Нам довіряють клієнти, які цінують злагоджені дії колективу, фаховий рівень виконання замовлення. Погодивши план та терміни виконання визначених робіт, ми підготуємо документи, проведемо експертизу, розробимо планову схему земельної ділянки, отримаємо необхідні висновки та погодження згідно діючого законодавства. Гарантуємо виконання замовлення, відповідно до поставлених завдань. Для цього сформуємо пояснювальну записку, складемо експлікацію, виготовимо кадастровий план та узгодимо межі із державними органами виконавчої влади. Уклавши угоду із Миколаївським міським земельно-кадастровим центром, Ви можете розраховувати на якість та стислі терміни виконання робіт.